Sayıların Gizemi

Sayıların Gizemi üzerine duyumlarınız malumdur. Kader kelimesinin matematik anlamına eş geldiği de söylenenler arasındadır. Malumunuz bugüne kadar sayıların gizemi ve şifreleri ile alakalı bir çok araştırma gerçekleşti, kitaplar yazıldı ve arge çalışmaları sonuçlandırıldı. Hatta psikolojik ve sosyolojik olarak çok detaylı analizler yapıldı. Peki sayıların gizemi nedir ve hayatımızla alakalı yarattığı fark edilir değişimler nelerdir? Hatta ve hatta sayılar bize yeni imkanlar sunabilir mi? Ek iş için bir türlü karar veremediğimiz imkanlar için bize bir ışık sunabilir mi? Gelin hep beraber inceleyelim…

Araştırmacılar gün içerisinde karşılaştığımız pek çok sayının bizlere bir şeyler anlattığını ifade ettiği gibi kararsızlık anlarında karşımıza çıkan sayıların bizlere bir şeyler anlatmak istedikleri üzerine yoğunlaşmıştır. Elbette ki bu yoğunlaşma bazı verileri de beraberinde getirmiştir. Örneğin 0’dan 9′ a kadar olan her bir rakamın ayrı ayrı anlamı vardır. Mesela 0 rakamı, eski düzenin değiştirilmesi gerektiğine vurgu yaparken 1 rakamı yeniden başlangıçların, 2 rakamı ikili ilişkilerin, 3 rakamı geçmişle ilgili detayları sunmaktadır. 9′ a kadar gitmek mümkün fakat konunun dışına çıkma niyetinde değiliz. Ek gelir ya da ek iş ile sayılar arasında bağlantı kuralım.

Sayıların gizemi ve ek iş… emen örnekle açıklayalım. Örneğin; aklınızda iki adet ek iş imkanınız ver ve hangisini seçmeniz gerektiğine bir türlü karar veremiyorsunuz. Fakat birinci fikrin üzerinde düşünürken saatin 14:44 olduğunu fark ettiniz. Çok sayıda 4’ün yan yana gelmesi bir mesaj olabilir. 4 rakamı güvenliği simgeler ve ek iş fikrinizin güvenli seyir edeceği detaylarını sunar. Ya da yaşadığınız bir sorun üzerinde yoğunlaşmışken önünüzdeki dergide çokça 0 rakamının olduğunu fark etmeniz, o sorunun içerisinde bulunan tüm bağlarla ilişkinizi koparmanız ve yeni bir başlangıç yapmanızın mesajını içerir. Aynı durumlar ek iş, ek gelir ya da hayatınızın her alanındaki problemle nuksetmiş olabilir. Sayıların gizemi ve evrenin gönderdiği mesajlara kulak verin.

Sayıların hayatımızla alakalı öncelikli olarak etkisi finansal olarak kendini göstermektedir. Akabinde psikolojik ve sosyolojik faktörlerde bunun üzerine bindirme yapar.  Finansal anlamda küresel bir baş ağrısı ile tüm insanoğlu cebelleşmekte iken, ek gelir sağlamak bir yana dursun, sayılarla bunu düzeltmek mümkün müdür? Evet mümkündür.