Modellife Kampanyaları

Modellife Kampanyaları dediysek de bu söylemimizi kulak ardı etmeyin lütfen çünkü bu kampanyalar alışık olduğunuz bütün kampanyalardan hem nitelik hem de nicelik olarak farklılaşmaktadır. Düşünün ki bir firma size hem evinizden para kazanma imkanı hem de birbirinden güzel armağanlar sunuyor. Kim bu kampanyalar uğruna kayıtsız kalabilir ki? Daha fazla heyecan yaratmadan Modellife kampanyalarını detaylıca inceleyelim.

Otomobil Veriyoruz

Performans ödülleri kategorisi içerisinde değerlendirilen bu ödül, üyelerimize direktörlüğe yükseldiği ay itibari ile yerini 3 ay süre ile muhafaza edebilen direktörlere koruduğu her ay için tahsis ediliyor olsa da koordinatörlere şartsız koşulsuz şirket aracı verilmektedir.

Sabit Maaş

Kim sabit maaş kazanmak istemez? Öyle sanıyoruz ki bu soruya ‘ben’ cevabını veren yoktur. Üstelik 3.000 TL gibi güzel bir rakamı kimse reddedemez… Sizleri detaylar için Modellife kampanyaları sayfamızı incelemeye davet ediyoruz.

Yılda İki Kez Tatil

Tek şart 6 ay boyunca kariyerinizi korumak. Üstelik yazın Antalya, kışın da Uludağ…

Aramıza Hoş Geldin Kampanyası

Bu kampanya yeni üyeleri kapsıyor olsa da sunduğu avantajlar ailemizin büyümesini destekleyecek niteliktedir. Aramıza yeni katılan her üye 60 TL alt limit ile dilediği ürünleri hem satın alabiliyor hem de kargo ücreti ödemiyor.

Boş Yok Kampanyası

Hediyeleri kim sevmez? Hepimiz severiz. İşte tam da bu yüzden Modellife alışverişinizin üzerine bir de hediye veriyor. Hediyeler neler mi? Fantazi takım ve pijama takımı… Evvvett… İşte şimdi her zamankinden daha da çok sipariş verme zamanı…

Outlet Ürünlerle Daha Çok Kazanma Zamanı

İndirim kelimesini herkes çok sever ama tartışmasız bayanlar indirim kelimesine ayrı bir sempati duyarlar. Bayanlar  bu haberimiz tam da size göre sıkı durun Modellife kampanyaları dahilinde hayata geçirilen indirimin tutarı %50 ye kadar çıkmakta. Outlet ürünlerle daha çok kazanmanın tam sırası…

Shirly Ürünleri Modellife’da

Her tarza hitap eden birbirinden şık ve zarif çizgileri markası altında toplayan Modellife dünyasının yenilikleri saymakla bitmiyor. Başlıktan da anlaşılacağı üzere shirly ürünleri Modellife dünyasında… Hemen üye olup bu ayrıcalıkları birlikte yaşamak için daha ne bekliyorsunuz 🙂

Modellife Kampanyaları bu şekilde sıralansa da her zaman vurguladığımız gibi biz kocaman bir aileyiz. Kampanya bahane bir merhabanız şahane.