Ek İş Sağlarken Kendi Tek Kişilik Ordunuzu Kurun

Ek İş Sağlarken Kendi Tek Kişilik Ordunuzu Kurun! Tek kişilik ordu mu olur? Olur olur bal gibi olur. Ek gelir sağlarken tek kişilik bir ordu kurabilirsiniz. Ne alaka dediğinizi duyar gibiyiz. Hadi kalemimizi açtıktan sonra sivri ucunu biraz yumuşatma  vakti geldi.

Sabit bir işiniz var ve gelirinizi arttırmanın yollarını arıyorsunuz. Tabi ki bunun için ek gelir sağlayacağınız bir ek iş girişimine ihtiyacınız var. Peki bu ek iş ne olacak ve orduyu nasıl kuracaksınız. Şimdi size bir ürün teslim ettiğimizi düşünün. Deposu bizde duruyor ama sizin kendi deponuz gibi onu kullanabiliyorsunuz. Yani burada stok takip personeli, depo sorumlusu, yükleme ve paketleme sorumlusu, kargo sorumlusu, muhasebe sorumlusu gibi personel giderleriniz sıfıra düşüyor. Fakat onlar sizin için çalışıyorlar. Ordunun depo kısmında ki görevlilerine sahip olduğumuza göre geçelim üretim kısmına. Ürünü üreten biziz. Yüzlerce çalışanımız ürünlerinizi hazırlıyor ama tek bir kişiye dahi maaş ödemiyorsunuz. Gelelim internet üzerinde web sitenizi kurmaya ve platformunuzu yönetmeye. Orası da bizde. Web siteniz var ve personele maaş ödemiyorsunuz.  Ordu iyice kalabalıklaştı diye düşünüyoruz. Peki siz ne yapıyorsunuz? Ek iş sağlarken kendi tek kişilik ordunuzu kurun dedik kurnuz, şimdi güç sizde.

“ Ek iş sağlarken kendi tek kişilik ordunuzu kurun “ derken asıl değinmek istediğimiz konu buydu işte. Siz hiç bir şey yapmıyorsunuz. Sadece mevcut sosyal çevrenizle iletişiminizi güçlendiriyor, onlara kendinizi unutturmuyor, kısacası daha sosyal oluyorsunuz. Yani sadece insanlarla iletişim kuruyorsunuz. Ve sizin ordunuz kurduğunuz bu sosyal ağı kazanca dönüştürüyor. Yani? Yani keyifle para kazanıyor, ağınızı genişletiyor ve ciddi bir gelire sahip oluyorsunuz.

Ek iş sağlarken kendi tek kişilik ordunuzu kurun. “ dedik ama nasıl yapacağınızı söylemeyi mi unuttuk? Biz bu yazıyı yazmış ve siz bu yazıyı okumuş oluyorsanız nasıl yapacağınızı artık biliyorsunuz demektir. Sadece bizimle iletişime geçin ve ek gelir sağlarken kendi tek kişilik ordunuzu kurun. Hem de sıfır maliyetle. Sadece daha da sosyalleşerek ve insanlarla iletişim kurarak. Bu yazdıklarımızı okuduğunuzda kafanız karışmış olabilir. Fakat bizi aradığınızda konuyu derinlemesine çok daha iyi anlayacağınızı umuyoruz. Daha az zaman harcayarak, sıfır maliyetle gelirinizi arttırmak için artık selam verme vakti. Şimdiden aramıza hoş geldiniz.