Ek İş Kolaylıkları

Biliyoruz mevcut işinizden ötürü yaşadığınız yılgınlıklar sizlere ek iş için enerji ve zaman bırakmıyor. Fakat ek iş kolaylıkları başlıklı bu yazımız tüm yorgunluğunuzu alacak ve sizi hayata yeniden pozitif bakmaya, daha enerjili ve istekli olmanıza yardımcı olacak. Hazır mıyız? Huzurlarınızda ek iş kolaylıkları.

Mevcut işinizin zorlukları: Sabit işinizde genel olarak sıkılırsınız ve işinize kattığınız yenilikler size kazanç olarak geri dönmez.

Ek iş kolaylıkları: Ek işinizde sıkılganlığınız olmaz. Çünkü istediğiniz zaman çalışır, istediğiniz zaman dinlenirsiniz. İşinize daha fazla zaman ayırmanız durumunda geliriniz artışa geçer.

Mevcut işinizin zorlukları: İstediğiniz zaman mesaiye kalamaz ya da maaşınıza istediğiniz zammı alamazsınız.

Ek iş kolaylıkları: İstediğiniz zaman çalışır ve istediğiniz zaman para kazanırsınız. Her şey sizin isteklerinize bağlı olarak gelişir.

Mevcut işinizin zorlukları: Yorulduğunuz zamanlarda dinlenmek için bolca vakit bulamazsanız. Bırakın bolca vakit bulmayı, bazen soluk almanıza dahi müsaade edilmez.

Ek iş kolaylıkları: Yorgunluğunuzu kazancınızın keyfi ile dilediğiniz anda atabilirsiniz. Molalarınızı kendiniz belirlersiniz.

Mevcut işinizin zorlukları: Kafanıza göre öyle tatile çıkmak falan yok. Hatta çoğu zaman tatilinize çıksanız dahi gerçekten tatil yapamazsınız. Çünkü bunun için gerekli bütçenizi oluşturmak oldukça zordur. Bir yıl boyunca tatil için yaptığınız birikimi 15 günde tüketirsiniz. Sanki ömür boyu tatile gitmek için zorunda kaldığınızı dahi hissedebilirsiniz.

Ek iş kolaylıkları: Bırakın tatile gitmeyi, işinizi yaparken dahi tatil yapabilirsiniz. Hatta daha doğrusu tatilinizi yaparken dahi işinizi devam ettirebilirsiniz. Yani her zaman kazanma şansınız olur.

Şimdi bu yukarıda yazdıklarımızı okuyunca o zaman sabit işe gerek yok, ek iş ile hayatımızı idame ettirebiliriz diye düşünebilirsiniz. Aslında gerçekten de durum böyledir.Ama tabi biz böyle dedik diye gidip işinizi gücünüzü bırakmayın. Ek iş bir nevi mobil iş yeridir. Yani sosyal çevrenize odaklanarak gelir elde etmeye başlarsınız. Öncelikli stabil gelir oranına ulaşmalı sonrasında mümkünse sabit işten feragat edilmelidir. Tabi eğer bakmakla yükümlü olduğunuz kişi sayısı sadece sizden ibaretse, o vakit kolları sıvayıp hemen iyi bir ek iş yakalayarak ilk adımı atın. Nerede mi? Tabi ki burada.