Ek İş İle Kazancını İkiye Katla

Ek İş İle Kazancını İkiye Katla bilinen bir gerçeklik ve mantığı çok kolay kurulabilen bir gerçeklikten ibaret olsa da hayata geçirilişi her geçen gün hem zorlaşmakta hem de kolaylaşmaktadır. Zorlaşmaktadır çünkü ek iş namına hayata geçirilecek projeler artan projelerle doğru orantılı olarak daralmakta ve bir ek iş projesinin üretilmesi zorlaşmaktadır. Ek iş ile kazancını ikiye katlayabilmek zorluğunun yanında kolaylıkları da barındıraktadır. Bu kolaylıkların en güzel yanını da kesinlikle internet oluşturmaktadır. Bir dönem erkekler için ek iş ya da ek işle gelen ek gelir kavramı geceleri taksiye çıkmak, hafta sonları ise badana işleri alarak kazanç sağlamak sayılmaktaydı. Fakat gelişen teknoloji ek gelir kavramını özelikle bayanlar ve hatta özellikle ev hanımları için geliştirdi. Bu gelişim ev hanımlarının çalışabileceği bir sektör olarak değil kendi işlerinin patronları olmaları için onlara olanak sundu. Aslında ev hanımları ek iş ile kazancını ikiye katlamak için değil aile bütçesine katkı sağlayabilmek için kolları sıvamış oldular. Ee yuvayı dişi kuş yapar demişler de yanılmışlar mı? Elbette yanılmamışlar hatta bu cümleyi kim kurmuşsa hakkını vermek gerekir. Çünkü bugün hanımefendiler, kendilerine ak gelir kapısı bulmakla kalmıyor emekleri ile adeta yoktan var ediyorlar.

Ek iş ile kazancını ikiye katla, ev hanımları için geçerli olmasa da ek iş ile aile bütçesine katkıda bulun ve kendi işinin patronu ol tam da ev hanımlarına yönelik söylenebilecek sloganlardır. Ev hanımları üzerine bugüne kadar o kadar çok konsept ve fikir düşünüldü ki ev hanımları adeta ekonominin başabaş noktasından sonraki kara geçiş noktası konumuna geldiler. Bu bilgiyi de göz ardı etmeden yol aldığımızda karşımıza bir gerçek daha çıkmaktadır ki o da sadece ek iş ile kazancını ikiye katla gerçeği değil ek işini eline al ve ekonomiye can ver gerçeği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ek iş ile kazancını ikiye katla, ek iş ile kendi işinin patronu ol… Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü maddi kazanımlarla ilgili sloganların arkasına ek iş tamlamasını yerleştirin ve minimal ticaretinizin ceo’su olmaya hazır olun.