Ek Gelirinle Işığını Yansıt

‘Işığını yansıt’ ve buna yakın söylemler daha önce reklam filmlerinde çokça duymuş olduğunuz gerçeğini göz önünde bulundurarak kalemimizi elimize alıyoruz. Çünkü bu sefer bir yol alış değil, bir özümüzü buluşumuzdan bahsedeceğiz. Kabul edelim ki herkesin içinde saklamış olduğu bir enerjisi hatta hiç de bilmediği birçok niteliği vardır. Bu niteliklerin gerçek ile buluşması çoğu zaman, kritik anların yaşanması ile gün yüzüne çıksa da kendiliğinden gün yüzüne çıkması da söz konusu olmaktadır. Başlıkta da dedik ya hani, ek gelirinle ışığını yansıt diye ek gelirinle ışığını yansıt çünkü ek gelir fikri bile yaratıcılık sınırlarınızı belirler. Aslında yaratıcılığınız ve başlıkta geçen ek gelirinle ışığını yansıt söylemi birbirleri ile orantılı oluşumlardır. İçinizdeki ışığı yansıtmak yalnızca içinizdeki sesi dinlemeniz ve akabinde uygulamaya geçmeniz ile mümkün olur.

Haydi gelin, kalemimizden dökülen kelimeler, miladınız olsun. Bir değişime hazır olun ve iç sesinizi dinleyin. O zaten size yapmanız gerekenleri söyleyecektir. Ek gelirinle ışığını yansıt değil, içinizdeki gücün enerjisini her adımınızda yansıtın. Gülümseyişinizde yansıtın, yaptığınız yemeklerle yansıtın, konuşmalarınızda dahi yansıtın ama yansıtın. Çünkü siz değerlisiniz ve biliyoruz ki sevdikleriniz sizin için daha da değerli. Sadece maddiyatta değil maneviyatta ve hatta ruhaniyetinizde dahi kendinizi dinleyin. Emin olun doğruyu bulacaksınız. Söz konusu maddiyat olduğunda ve ek gelir elde etmek istediğinizde ise benliğinize göre karar verin.

İletişim kurmayı seviyor ya da çok geniş bir çevreye mi sahipsiniz. O halde bunu değerlendirip nakite çevirmemeniz için önünüzde hiçbir sebep yok. İç sesinizde izin verdiyse, Modellife’ın kazandıran dünyasına merhaba diyerek ilk adımınızı atabilirsiniz. Ek gelirinle ışığını yansıtın çünkü bu dünyada sizden daha güçlü kimse yok, tek yenilginiz de yalnızca kendinize karşı olur. Bundan emin olun ve adımlarınızı bu özgüven ile atın. Haydi Modellife‘ın kazandıran dünyasına gelin ve sadece ışığınızı yansıtmakla kalmayın, renginizi de siz seçin.