Ek Gelirinizi Kendiniz Bulun

İlkokuldan beri duyduğumuz bir cümle vardır, ‘istemek başarmanın yarısıdır’. Evet istemek başarmanın yarısıdır. İnkar etmiyoruz ama eksik bir parça barındırdığını kabul etmeliyiz. İstemek başarmanın yarısı değil, neredeyse çeyreğidir. Çünkü çağımızın hastalığı hareketsizlik hepimizi esir almış durumdadır. İstemekle sadece istemiş oluruz, amacımızın sadece çeyreği tamamlanır. Diğer çeyrek, planlamak ile tamamlanır ve ortaya yarım bir pasta çıkar. Diğer yarım nasıl mı tamam olur. Gelin hep beraber inceleyelim ve ek gelirinizi kendiniz bulun haritasını oluşturalım.

Evet ilk adım olarak, bir ek gelir elde etmek istemelisiniz. İkinci adım olarak ise isteğinizi bir şekle büründürüp nasıl yapacağınızı planlamalısınız. Yani; elinizden hangi işler gelir, en iyi ne yaparım ve bu işi likitideye nasıl dönüştürürüm araştırmasını yapmalısınız. Unutmayın, bu noktaya kadar başarıya giden yolun sadece yarısını yarılamış olursunuz. Tamamına ulaşmak için hız kesmeden yolunuza devam edebilmeniz ve aynı kararlılığı her aşamada sürdürmeniz gerekmektedir. Ek gelirinizi kendiniz bulun diyoruz çünkü kişi sadece sevdiği işi yaptığında mutlu olur. Ee sizi sizden iyi tanıyan da olamaz değil mi? Şimdi ne yapacağımıza karar verdiğimize göre hızımızı kesmeden yola devam edelim. Tamama bir adım kala, karar verdiğiniz işin teçhizatlarını edinelim. Resi yapacaksak resim malzemelerini, yemek yapıp satacaksak o yemeğin malzemelerini edinelim ve en ciddi kolları sıvayışımızı yapalım. İşte tamama en yakın olduğumuz noktadayız artık. Ek gelirinizi kendiniz bulun ve en keyifli ek gelir kazanımına hazır olun.

Şimdi sıra yaptıklarımızı alıcılarımız ile buluşturmaya geldi. Bu noktada patron sizsiniz ve edineceğiniz kanal ek gelirinizin kaynağı olacak. Kaynağınızı her gün güçlendirmeyi unutmayın. İşte bu noktadan sonra ek gelirler gelmeye başlar. Bu nokta başarının emekle gelinen noktasını simgeler. Emekle gelinen başarının yerini muhafaza edin ve onu kaybetmeyin. İşte ek gelirinizi kendiniz bulun, bu detaylarda şekillenmekte ve başarının anahtarını oluşturmaktadır. İnsan isteyince neleri başaramaz ki, unutmayın ki başarının tek anahtarı sizdedir. Belki saklamışsınızdır. Bunun farkında olun ve kolları sıvamak için kendinizde bu gücü görün. ‘Ek gelirinizi kendiniz bulun’.