Ek Gelir Zamanla Gelişir

Ek Gelir Zamanla Gelişir… Gelişir lafını canlı varlıklar için kullanıyor olsak da 7’den 77’ye hepimiz biliriz ki gelişmek ve olgunlaşmak doğanın bir kanunudur. Ve yine biliriz ki her yeni başlangıç zamanla gelişir ve rayına oturur. İşte ek gelir zamanla gelişir ve kendi yolunu bulur. Tıpkı su misali.

Ek gelir kazanmak ve bu kazancı sürekliliğe dökebilmek için daha önce pek çok konuda içerikler kaleme aldık. Hepsinde farklı tavsiyeler ve farklı yol alışlarla yollarınıza ışık tutmak istedik. Aslında hepsinde aynı kapıya çıktık. Kişi istedikten sonra elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur ve kişi aklındaki fikri kazanca dönüştürmek istediğinde önünde dağlar olsa duramaz. Büyüklerimizin de söylediği gibi inanmayana ne söylerseniz söyleyin o kişi inanmadığı ve yapmak istemediği sürece, söylenen şeyi eyleme dökemezsiniz. En özet anlatımla taşıma su ile değirmen dönmez. Ek iş de ek gelir de böyledir. Yapmak isteyen küçük bir fikirden dahiyane fikirler çıkartabilir. Ama yapmak istemeyenin önüne dünyaları serseniz de yapmaz. Yapmak isteyen de zamanla görür ki ek gelir zamanla gelişir ve bir bakmışsınız kendi işinizin patronu olmuşsunuz.

Kim istemez ki kendi ekibim olsun, bir projem, bir hedefim hatta bir şirketim olsun? Elbette herkes ister. Ek gelir zamanla gelişir başlığımızın hikayesi bu noktada heyecanına kavuşur çünkü ek iş ile başlayıp kendi işini kuranların hikayesi hiç de azımsanacak kadar da az değildir. Önemli olan aklınızdaki fikri hayata geçirebilecek cesarete kavuşmaktır. Cesaretin ardından gelen iş süreci kendiliğinden oluşacak hatta belki de iş yetiştirememekten şikayet edip kendi ekibinizi kuracaksınız. Bu gibi süreçler zamanın esiridir. Biz de tam bu noktada ek gelir zamanla gelişir diyor ve henüz başlangıç aşamasında olan girişimcilerin umutsuzluğa kapılmasını istemiyoruz.

Eğer ek gelir ya da ek iş namına bir uygulamaya değer bir fikriniz yoksa sizleri modellife’ın kazandıran dünyasına davet ediyoruz. Çünkü burası sizin patron olduğunuz bir kuruluş.