Ek Gelir Daimi Olur Mu

Ek Gelir Daimi Olur Mu? Ek gelir son zamanları en popüler kelimesi ve arayışı olsa da arayışın noktalandığı yerde akıllara hep bir soru takılır… Ek gelir daimi olur mu? Elbette olur. Ek gelir daimi olur olmasına ama bu daimiyetin de arkasında yine sizler olursunuz. Nasıl ki, fikri üretip geliştiren sizler olduysanız, bu fikri sürdüren ve bu süreklilik ile birlikte ek gelirinizden para kazanacak olanlar da yine sizler olursunuz.

Ek gelir daimi olur mu sorusuna bir atasözü ile cevap vermek istesek sizin aklınıza gelecek olan atasözü hangisi olurdu? Bizim aklımızda canlanan atasözü; sabreden derviş muradına ermiş olarak kulaklarda yankılanır. Neden mi? Merak edenler için hemen açıklamasını yapalım. Çünkü sabrın sonu selamettir deyişini hepimiz biliriz ve her güzel işin içinde fırtınaların olduğunu da çoğumuz deneyim etmişizdir. Deneyimlerimiz bazen acı bazen de kararlılıkla neticelenir. Ama aslında yılmamak ve pes etmemek her fırtınanın ilacı olduğu gerçeğini değiştirmez. Değiştirmez değiştirmesine ama bu gerçeği çoğu zaman aklımızdan çıkarırız. Bu akıldan çıkarış ise pes edip yorulmanın çoğu zaman birincil sebebi olur. Bunca söz bunda kelam nedendir dersiniz? Elbette yakalanan gerçeklerin kolay kaybedilmemesi içindir. Kazanılan ve binbir emek ile elde edilen değerlerden kolay kolay vazgeçilmemeli ve katlanarak emeğin sonundaki değerler arttırılmalıdır. En azından bunun yolları aranmalıdır. Ek gelir daimi olur mu sorusu işte tam da bu kelamların sonunda anlamına kavuşur. Ek gelir, daimi olmasını dilediğiniz kadar daimi olur. siz vazgeçtiğiniz noktada o da sizden vazgeçer ve daimiyeti noktalanır.

Sabreden derviş muradına ermiş dedikte, sabreden emekçilerin emeklerinin karşılıklarını aldıklarını söylemeyi nasıl unuturuz? Unutmayız elbette, siz siz olun, hayallerinizin peşinden gidin. Emek verdiklerinizden çabuk vazgeçmeyin. İşte o zaman ek gelir daimi olur mu demeyecek, daimi olduğunu göreceksiniz. Hatta ve hatta hayata dair daha pek çok noktanın daimiyeti ile tanışacaksınız. Ek gelir ve ek iş ile ilgili henüz bir fikriniz yok ya da keyifle ek gelir elde etmek istiyorsanız modellife.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir ve ek gelirin daimiyetine merhaba diyebilirsiniz.