Bayanlar İçin Ek Gelir

Bayanlar ve bayanlar. Biliyoruz ki evde uğraşmaktan ve çocuklarla zaman geçirmekten çoğu zaman sıkılıyorsunuz. Ayrıca günümüzde yaşam koşullarının ağırlaşmasından ötürü, eşinizin üzerine binen o ağır yüke ortak olamadığınız için üzülüyorsunuz. Fakat bu duruma müdahale etmenin zamanı geldi. Zaten sizde zamanın geldiğini bildiğinizden ötürü bayanlar için ek gelir yazımızı okuyorsunuz. Hadi hep beraber konumuzu biraz daha derinleştirelim.

Bayanlar için ek gelir hususunda erkekler ne diyor?

Bayanlar için ek gelir aile reisleri için soru işareti olarak gözükse de, aslında tam tersine, onların istediği formatta ek gelir sağlamaya katkıda bulunuyor. Öncelikle bu hususta rahat olmanız gerekiyor. Çünkü bayanlar için ek gelir getirisi olan işler genel anlamda %99 oranında ev den kontrol edilebiliniyor. Komşularınız, yakın dostlarınız ve akrabalarınız aracılığıyla işlerinizi koordine edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken çevrenize karşı biraz daha sosyalleşmek ve aktif olmak. Ayrıca bayanlar için ek gelir fikrini çevrenize de yayarak hiç bir şey yapmadan ek gelir sağlamanızda mümkün. En azından bayanlar için ek gelir sağlayan işler çoğunlukla bu duruma uygun olarak tasarlanıyor. O zaman neyi bekliyoruz?

Bayanlar için ek gelir sağlamak adına ekstra zaman gerek yok

Bayanlara ek gelir elde ederken çocuklarla ve ev işleriyle ilgilenme sorunları çok fazla kafa karıştırabiliyor. Ama emin olun temizliğe ayırdığınız vaktin daha kısa zaman dilimlerinde gerçekleşebileceği gerçeğini hep unutuyoruz. Malumunuz günümüzde temizlik bir hastalık olarak kendini göstermekte. Biraz daha kendimize vakit ayırabileceğimizin farkına varmamız gerekiyor. Hemen bir örnekle konumuzu açıklamaya başlayalım.

Düşünsenize iki çocuklu bir anne var. Ama bu annenin iki tipi mevcut. Aslında iki anne de aynı sorumluluklara sahip. İkisinin de iki çocuğu var. Birisi 4 birisi 6 yaşında. Birisi okula gidiyor birisi ise okul yolu hazırlığında gelişimini sürdürüyor. Hatta anaokulunda diyelim J Şimdi zamanı iyi kullanmayı bilmeyen anne tipimiz sürekli temizlik, çocuklar, çocukların okulları gibi durumlardan şikayetçi. Fakat diğer anne, rütun olarak sporunu yapıyor, komşularıyla sohbetini ediyor, evinin temizliğini yapıyor ve her gün kitap okuyor. Gerçek olamaz mı? Emin olun böyle bir gerçek var. Sadece alışkanlıklarımızı çocuklarımıza ve evin temizliğine göre değil, evimizin temizliğini ve alışkanlıklarımızı kendimize daha fazla zaman ayırmak için organize etmeliyiz. Bayanlar için ek gelir zaman kısıtlaması da ortadan kalkacaktır. Ki aslında bu verdiğimiz örnekler bayanlara ek gelir fırsatlarının önünü zaten kapatmıyor. Ama biz yinede  size b detayları bildiriyoruz. Çünkü psikolojik olarak ne kadar rahat olursanız, ek işinizde ek gelir sağlamak için o kadar hazır olacaksınız.

Özetle belirtmek isteriz ki bayanlara ek gelir bayanların kendilerine bağlı olarak gelişiyor. Ek iş imkanı hususunda zaten bir sıkıntı olmadığını artık biliyorsunuzdur kanısındayız. Şimdi biraz daha kendinize vakit ayırmanın yollarını belirleyin ve size uygun ek işi bularak harekete geçin. Hayatınızda bir çok şeyin kısa zamanda değiştiğine tanıklık edeceksiniz. Bu da daha mutlu olmanızı sağlayacak.