Bakın Aynalar Ne Diyor

Hanımlar öncelikle sizlere sesleniyoruz. Lakin beyler sizleri de unutmuyoruz. Bu seslenişimiz asla bir ayrımdan ibaret değildir, bilesiniz. Bir gerçek var ki bayanlar aynanın karşısında bolca zaman geçirmeye bayılırlar, hatta öyle istatistiki bilgiler yayınlanmıştır ki dudak uçuklatan cinsten. Kadınlar aynanın karşısında ne kadar zaman harcıyor dersiniz? Tahminleri size bırakacak olsak da bir ömür baz alındığında, harcanan zaman yıllar ile ifade ediliyor. Erkeklerde oran dörtte biri oranına kadar düşüyor. Bu da demek oluyor ki, erkekler işinden gücünden aynanın karşısında zaman geçirmeye vakit bulamıyorlar. Bu yorum taşları yerine oturtsa da durumu kelimenin tam anlamı ile açıklamaya yetmeyecektir. O yüzden, bakın aynalar ne diyor bir bakalım.

Aynalar, cadıya cevap verdiği gibi cevap vermiyor bize. Ayna ayna söyle bana var mı benden daha güzeli, devirleri kapandı. Şimdi devir gerçekliklerle yüzleşme devri, devir ek gelir elde etme derdi. Hatta devir, ekmek derdine düşme devri. Bakın aynalar ne diyor, aynalar sesleniyor. Eğer geliriniz yetmiyorsa ek gelir elde etmenin yollarını arayın diyor. Zaman kaybetmeyin, her ay hesabınızı içten yapmaktansa ufaktan ufaktan fikirler üretip, ek gelir kazanın diyor. Aynalar yalnızca cadılara yalan söyler. ‘Senden daha güzeli yok bu dünyada’ der. Ama bu yalanı da bir yere kadar söyler. Cadının bile gerçeklerle yüzleşeceği zamanlar gelir. Gerçeklerinizi ertelemeyin. Ek gelir elde etmek için kolları sıvayın. Bir fikir bulamazsanız Modellife’ın kazandıran dünyası sizlere açık olacaktır unutmayın.

Modellife, bir aile olmanın, yorulmadan ek gelir elde etmenin bir diğer adını oluştururken gerçekliğin de ta kendisidir. Bakın aynalar ne diyor, aynalarınıza kulak verin ve Modellife dünyasına merhaba deyin. Zamanınızdan bir an bile kaybetmezken ek gelir kazanmanın mutluluğunu ailenize yansıtın. Mutluluğunuzun her zerresini yemeklerinize sevgi olarak katın. Aynalar yalan söylemez, çünkü gördüğünüz gözler iç dünyanızın yansımasıdır. Aynalarınıza kulak verin ve bakın aynalar ne diyor. Unutmayın, burada herkese yer var. Sevgiyle kalın…